« Previous | 20291 to 20300 of 54048 | Next » |
Anonymous
price shows $100. where to get it for $50?
2 years ago |
Anonymous
It clearly says pack of 6 in the selection but shows up as one 1.06lb bag in the cart and check out. It is a YMMV. If it is one bag it is not a deal at all.
2 years ago |
Anonymous
out of stock
2 years ago |
Anonymous
It is extremely easy and cheap to get the equivalent electrolytes and minerals in your diet, so it's surprising how much people will pay for this water, even on sale. I'm not sure how much the pH maters though; I suspect not much but I might be wrong about that.
2 years ago |
Anonymous
Agree, Himalayan salt in your drinks. //@Anonymous: It is extremely easy and cheap to get the equivalent electrolytes and minerals in your diet, so it's surprising how much people will pay for this water, even on sale. I'm not sure how much the pH maters though; I suspect not much but I might be wrong about that.
2 years ago |
Anonymous
is this any good for ear hair...the typical larger ones just dont cut it
2 years ago |
« Previous | 20291 to 20300 of 54048 | Next » |
Anonymous
I was about to buy but then I saw that it has an Avatar themeā¦
2 years ago |
Anonymous
For kids, the fun part is to beg the parents to buy it every time when they go to the supermarket. If you buy it in bulk, it is no longer fun.
2 years ago |
Anonymous
Haha, that's genuine parental insight. Very true. //@Anonymous: For kids, the fun part is to beg the parents to buy it every time when they go to the supermarket. If you buy it in bulk, it is no longer fun.
2 years ago |
Anonymous
Good price //@anonymous: Haha, that's genuine parental insight. Very true. //@Anonymous: For kids, the fun part is to beg the parents to buy it every time when they go to the supermarket. If you buy it in bulk, it is no longer fun.
2 years ago |