« Previous | 1821 to 1830 of 13057 | Next » |
Anonymous
wait 99
1 year ago |
Anonymous
No no no. Just buy the Apple Vision googles at full price. Like all Apple products, they are just better. And worth every penny. //@Anonymous: wait 99
1 year ago |
Anonymous
Hallelujah! All praise Steve Jobs and Tim Cook! //@Anonymous: No no no. Just buy the Apple Vision googles at full price. Like all Apple products, they are just better. And worth every penny. //@Anonymous: wait 99
1 year ago |
Anonymous
Wait, AVP is only 20X more.
1 year ago |
Anonymous
Worth. Every. Penny. //@Anonymous: Wait, AVP is only 20X more.
1 year ago |
Anonymous
Hot deal
1 year ago |
storm22
Pack Size: 6 Pack
Note: 3-Pack is $74.91, but 6-Pack $24.97? Either price error or description error. Will see.
1 year ago |
Anonymous
I wish they had 0w-20 at this price
1 year ago |
Anonymous
you will get 6 of quart sizes... //@storm22: Pack Size: 6 Pack
Note: 3-Pack is $74.91, but 6-Pack $24.97? Either price error or description error. Will see.
1 year ago |
Anonymous
Considering 3 for $74, they are selling 5-quarter size. //@anonymous: you will get 6 of quart sizes... //@storm22: Pack Size: 6 Pack
Note: 3-Pack is $74.91, but 6-Pack $24.97? Either price error or description error. Will see.
1 year ago |
Anonymous
It's a description error. The price is for 1 bottle of 5qt oil.
$24.97/160 fl oz = $0.156
Don't waste your time. You will get only ONE pack, not 6.
1 year ago |
Anonymous
Normal price for 5qt bottles. Always cheaper than buying individual quarts.
1 year ago |
Anonymous
It’s probably a typo and you will get a single 5 quart bottle. Look at other sellers item, it’s the price of 5 quart. //@anonymous: Considering 3 for $74, they are selling 5-quarter size. //@anonymous: you will get 6 of quart sizes... //@storm22: Pack Size: 6 Pack
Note: 3-Pack is $74.91, but 6-Pack $24.97? Either price error or description error. Will see.
1 year ago |
Anonymous
Dont waste your time . I placed the order and went to pick up they gave me one 5 gallon he told this is what i received to my end not six. I told them just to cancel since i already have my stock.
1 year ago |
Anonymous
It is not $19 but $41.
1 year ago |
mutongo
maybe YMMV. //@anonymous: It is not $19 but $41.
1 year ago |
Anonymous
refill at home will make it cheaper?
1 year ago |
Anonymous
I see $18.87 //@mutongo: maybe YMMV. //@anonymous: It is not $19 but $41.
1 year ago |
Anonymous
Propane costs about $2.50 per gallon. Let's round that up to $5 to be safe, so it's about 4c per ounce. This Coleman deal is about 29c per oz. Is Coleman propane any different than regular propane? The price sure makes it seem like it must be better. //@Anonymous: refill at home will make it cheaper?
1 year ago |
Anonymous
Yes, I am in CA, so it is not $19. I switched to New York and I see the diff price. //@Anonymous: I see $18.87 //@mutongo: maybe YMMV. //@anonymous: It is not $19 but $41.
1 year ago |
Anonymous
used to be $3/canister
1 year ago |
Anonymous
If you can find this at a better price then comment that. Anything else is useless. Here to shop not hear nonsense.
1 year ago |
Anonymous
Everyone please take note: Anonymous commenter at 11:14pm is tired of your nonsense. Please straighten up and be considerate of his concerns. //@anonymous: If you can find this at a better price then comment that. Anything else is useless. Here to shop not hear nonsense.
1 year ago |
Anonymous
Where is the coupon?
1 year ago |
mutongo
under the price tag. //@anonymous: Where is the coupon?
1 year ago |
Anonymous
you need to sign in to get the discounted price //@mutongo: under the price tag. //@anonymous: Where is the coupon?
1 year ago |
youngcandle
Eligible for Electric Portable Power Stations $150 rebate through SCE. Makes this an even better deal. It doesn't appear on their webpage showing eligible stations, but if you actually go through the rebate process, it does show up as one of the eligible ones to select before submitting.
1 year ago |
youngcandle
Also note, you have to live in a Tier 2 or 3 high fire risk area to be eligible for that SCE rebate. And tax appears to be charged on the pre-$100 discount price. //@youngcandle: Eligible for Electric Portable Power Stations $150 rebate through SCE. Makes this an even better deal. It doesn't appear on their webpage showing eligible stations, but if you actually go through the rebate process, it does show up as one of the eligible ones to select before submitting.
1 year ago |
Anonymous
OOS
1 year ago |
Anonymous
this battery is lithium, not lifepo
1 year ago |
Anonymous
Good deal but out of stock.
1 year ago |
Anonymous
How many bubbles are in a gazillion? Is that more than a million? A billion?
1 year ago |
Anonymous
It equals 2.47 buhzillion, or approximately 809 scinillion. //@Anonymous: How many bubbles are in a gazillion? Is that more than a million? A billion?
1 year ago |
« Previous | 1821 to 1830 of 13057 | Next » |
Anonymous
4gb is not enough
4 years ago |
Anonymous
"Windows 10 in S Mode".
4 years ago |
Anonymous
even 128GB SSD is nothing //@Anonymous: 4gb is not enough
4 years ago |
Anonymous
Flex 5 is one of the best build of lenovo. jUst buy and upgrade with 16gb ram and 512gb ssd. then this is high end laptop.
3 years ago |
Anonymous
Nice deal, thank you!
3 years ago |
Anonymous
it seems that for this model, you can add ssd but there is no space add RAM //@anonymous: Flex 5 is one of the best build of lenovo. jUst buy and upgrade with 16gb ram and 512gb ssd. then this is high end laptop.
3 years ago |
Anonymous
However, ram is not upgradable for this machine //@anonymous: Flex 5 is one of the best build of lenovo. jUst buy and upgrade with 16gb ram and 512gb ssd. then this is high end laptop.
3 years ago |